O nás

Potřebujete snadno a rychle najít kvalitního instalatéra, topenáře nebo svářeče ve vašem regionu? Díky nám již nemusíte dlouho hledat, nabízíme odborníky, kteří mají kvalifikaci i zkušenosti a zvládnou malé i velké projekty.

Dodáme instalatéry, topenáře, odborníky na montáž tepelných čerpadel

Zajistíme pro vás pracovníky na kompletní instalatérské, topenářské a potrubářské práce. Dále odborníky na výstavbu a vybavení vaší kotelny a pro montáž tepelných čerpadel, kteří vám také poradí s výběrem vhodné otopné soustavy. Zajistíme zámečníky, kteří nabízejí širokou škálu služeb a rychlé a precizní svářeče ovládající různé metody svařování. Kromě pracovníků pro vás také zajistíme veškeré komponenty, materiály, náhradní díly a potřebné technické vybavení.

Služby našich prověřených řemeslníků vám přinesou řadu výhod. Kvalitně odvedená práce a pečlivost je pro nás samozřejmostí. Zakládáme si na slušném jednání a veškeré práce provádíme v nejbližším možném termínu.

Kontaktujte nás

Kontaktujete nás a využijte našich zkušeností a profesionálního přístupu k zákazníkům. Vaše spokojenost je naší prioritou a případné problémy řešíme okamžitě. Děláme svou práci rádi a poskytujeme nadstandardní služby.

Hledáte práci?

Hledáme zkušené topenáře, instalatéry, zámečníky, odborníky na montáž čerpadel a potrubáře pro práci v České republice i Německu. Pokud máte předchozí zkušenosti s těmito pracemi a hledáte nové výzvy, rádi bychom vás pozvali k nám do týmu. Nabízíme konkurenceschopné platové podmínky, zajímavé projekty a možnost kariérního růstu. Pokud vás tato příležitost zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaši odpověď!