Montáž tepelných čerpadel

Ekotherm Montage Služby Montáž tepelných čerpadel

Provádíme montáž tepelného čerpadla na klíč. Montáž tepelných čerpadel realizujeme ve všech možných typech objektů od starších rodinných domů, nízkoenergetických novostaveb, bytových domů po průmyslové a administrativní budovy. Poradíme vám také s výběrem vhodné otopné soustavy. Nezapomínejte, že tepelná čerpadla lze dnes využít nejen pro vytápění a ohřev teplé vody, ale také pro chlazení nebo ohřívání vody v bazénu.

Montáž tepelných čerpadel na klíč Pelhřimov, Kamenice nad Lipou

Nejprve společně projdeme veškeré možné cesty, kterou jsou vhodné pro váš objekt. Dále vypočítáme tepelnou ztrátu vašeho objektu a potřebný teplotní spád otopné i chladící soustavy. Zaměříme se na předpokládané potřebné množství teplé vody pro zdravé fungování domácnosti a další. Na základě získaných informací lze poté s přesností určit nejlepší řešení za nejrozumnější cenu pro váš dům nebo průmyslový objekt.

Jak vybrat správné tepelné čerpadlo

Na trhu existuje celá řada tepelných čerpadel. Rozdělují se přitom na čtyři typy dle principu jejich fungování.

Jedná se o čerpadla:

Zdrojem energie je v těchto případech země, voda a vzduch. Teplosměnným médiem pak voda a vzduch. Při výběru vhodného tepelného čerpadla je důležité si určit potřebný výkon pro váš objekt. Cílem je najít takové řešení, které trvale udrží tepelný komfort při velmi nízkých venkovních teplotách a současné dosáhne největších ekonomických úspor. Výběr také velmi ovlivňují dva faktory – okolní krajina a klimatické podmínky. Pokud není ve vašem okolí dostatečné množství podzemní vody, tím pádem nedisponujete studnou ani vrtem, pak tepelné čerpadlo voda-voda rozhodně nedoporučujeme, jelikož by nebylo kde brát potřebnou energii. Veškerá úskalí projdeme individuálně a vybereme společně jediné správné řešení.

Co nabízíme

Nabízíme mnohaleté zkušenosti a profesionální služby v oblasti výběru a montáže tepelných čerpadel. Provádíme servis tepelných čerpadel v okolí měst Pelhřimov a Kamenice nad Lipou. Pokud hledáte správné řešení v oblasti tepelných čerpadel, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme.

Tepelná čerpadla - realizace

Montáž tepelného čerpadla
Montáž tepelného čerpadla
Montáž tepelného čerpadla
Montáž tepelného čerpadla
Montáž tepelného čerpadla
Montáž tepelného čerpadla
Montáž tepelného čerpadla
Montáž tepelného čerpadla
Montáž tepelného čerpadla