Zámečnické práce

Ekotherm Montage Služby Zámečnické práce

Nabízíme všestranné zámečnické práce, montáže, zabýváme se povrchovou úpravou kovových materiálů. Naši činnost zaměřujeme na montáže vstupních i vjezdových bran, plotů i schodišť. Dále montujeme vrata, přístřešky a ocelové konstrukce. Zajistíme pro vás kompletní dodávku oplocení, dále nabízíme svařování zábradlí, balkónů i v kombinaci se sklem.

Zámečnické práce na klíč

Po konzultaci se zákazníkem připravíme řešení na klíč. Jsme specialisté v oboru, dbáme na vysokou kvalitu a na vstupní i výstupní kontroly. Provádíme veškeré klempířské práce, vyrábíme lehké ocelové konstrukce. Dále ohýbáme a svařujeme plechy a nerezové i neželezné kovy typu hliník, měď a další.

Moderní zámečnictví

Moderní stavební zámečnictví zahrnuje především zpracování a konečnou úpravu ocelových polotovarů. Pomůžeme vám s projektováním, výrobou a montáží balkonů, přístřešků pro auta, schodišťových zábradlí, oplocení, různých stříšek a speciálních řešení podle statických a konstrukčních požadavků.

Moderní vybavení naší dílny

Naši pracovníci využívají pro své zámečnické práce pouze moderní technologie. Špičkový zámečník se dnes neobejde bez frézky, soustruhu, padacích nůžek, ohýbačky a dalších užitečných nástrojů. My takové nástroje a stroje pochopitelně máme, a tak vám dokážeme zajistit maximální kvalitu našich výrobků ještě před samotnou realizací. Součástí zámečnických prací je i profesionální svařování. Zabýváme se svařováním hned několika metodami – MIG/MAG, TIG, svařování plamenem, MMA. Víme, která technika je pro váš materiál nejlepší. I díky tomu jsou naše sváry čisté a pevné.

Zámečnické montáže a servis

Nabízíme zkušený tým pro profesionální zámečnické práce. Realizujeme vše od prvotní koncepce a plánování až po samotnou realizaci a montáž. Rádi pro vás najdeme individuální a kvalitní řešení, které bude optimálně přizpůsobeno vašemu objektu nebo projektu.

Zámečnické práce Pelhřimov, Kamenice nad Lipou

Pokud hledáte profesionální zámečnické práce za nejlepší ceny, pak nás neváhejte kontaktovat.