Zámečnické práce

Ekotherm Montage Služby Zámečnické práce

Dodáváme odborné pracovníky, kteří provádí zámečnické práce, montáže a povrchovou úpravou kovových materiálů. Ralizují montáž vstupních i vjezdových bran, plotů i schodišť. Montují vrata, přístřešky a ocelové konstrukce. Zrealizují pro vás kompletní dodávku oplocení, svařování zábradlí, balkónů i v kombinaci se sklem.

Odborní pracovníci

Po konzultaci se zákazníkem připraví řešení na klíč. Jsou to specialisté v oboru, dbající na vysokou kvalitu a na vstupní i výstupní kontroly. Provádí veškeré klempířské práce, vyrábí lehké ocelové konstrukce. Ohýbají a svařují plechy a nerezové i neželezné kovy typu hliník, měď a další.

Moderní zámečnictví

Moderní stavební zámečnictví zahrnuje především zpracování a konečnou úpravu ocelových polotovarů. Nabízíme profesionální pracovníky, kteří Vám pomůžou s projektováním, výrobou a montáží balkonů, přístřešků pro auta, schodišťových zábradlí, oplocení, různých stříšek a speciálních řešení podle statických a konstrukčních požadavků.

Zámečnické montáže a servis

Nabízíme zkušený zámečníky pro profesionální zámečnické práce. Realizují vše od prvotní koncepce a plánování až po samotnou realizaci a montáž.

Zámečnické práce Pelhřimov, Kamenice nad Lipou

Pokud hledáte profesionální pracovníky na zámečnické práce za nejlepší ceny, pak nás neváhejte kontaktovat.